Filtruoti pagal

Orgran produkcija

Sausi pusryčiai

Sausi pusryčiai

Rasta 33 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 33 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Traškūs javainiai "Granola"...

2,39 EUR Kaina

Sudedamosios dalys: avižų dribsniai 25,7%, presuotų grūdų produktas 22% (nesijotų avižų miltai, kvietiniai miltai, cukrus, kukurūzų krakmolas, druska, kukurūzų miltai, ryžių miltai, gliukozė, kakavos milteliai su sumažintu riebalų kiekiu, nugriebto pieno milteliai, miežių salyklo ekstraktas , saulėgrąžų aliejus, emulsiklis: saulėgrąžų lecitinas, skonis), šokoladas 20% (pieniškas šokoladas: cukrus, nenugriebto pieno milteliai, kakavos sviestas, kakavos masė, emulsiklis: saulėgrąžų lecitinas; juodas šokoladas: cukrus, kakavos masė, kakavos sviestas, emulsiklis: saulėgrąžų lecitinas, skonis), palmių aliejaus, gliukozės sirupas, gliukozės-fruktozės sirupas, cukrus, avižų skaidulos, druska, aromatas, augalinis ekstraktas.

Sėlenų dribsniai 375g

0,86 EUR Kaina

Sudėtis: kvietiniai rupūs miltai, kvietinės sėlenos (11%), cukrus, valg. druska su jodu, miežių salyklo ekstraktas.

Gaminio sudėtyje yra glitimo. Taip pat gali būti prieno miltelių, sojų, žemės ir lazdynų riešutų pėdsakų.

Speltos dribsniai

1,69 EUR Kaina

Speltos dribsniai 375 g.

Informacija apie alergiją: Produkte yra grūdų, kurių sudėtyje yra glitimo. Produkte gali būti sojos, pieno ir pieno produktų, žemės riešutų ir lazdyno riešutų pėdsakų.

Speltos dribsniai su...

1,99 EUR Kaina

Speltos dribsniai su šokoladiniais kukurūzų dribsniais, 375g

Informacija apie alergiją: Produkte yra grūdų, kurių sudėtyje yra glitimo, pieno ir pieno produktų. Produkte gali būti sojos, žemės riešutų, riešutų ir sezamo sėklų pėdsakų.

Kepinti javainiai su...

0,99 EUR Kaina

Kepinti javainiai su lazdynų riešutais, 375g.

Produkte yra glitimo ir lazdynų riešutų. Taip pat gali būti pieno ir jo produktų, sojų, žemės riešutų ir sezamų pėdsakų.

Kepinti javainiai su...

0,99 EUR Kaina

Kepinti javainiai su šokoladu,375g

Šis produktas turi grūdų, kurių sudėtyje yra glitimo, pieno ir pieno produktų bei sojų. Produkte taip pat gali būti žemės riešutų, riešutų ir sezamo pėdsakų.