be kiaušinių  Yra 40 prekių.

puslapyje
Akcija
77% - pilnogrūdo grūdai su bolivine balanda; 14% - ankštiniai augalai, kurie turtingi baltymais. Tai puikūs pusryčiai energingos dienos pradžiai.
0,99 € 2,99 €
Kiaušinio pakaitalas gali būti naudojamas vietoj kiaušinių įvairių kepinių gamyboje. Puikus produktas žmonėms, kurie nevalgo kiaušinių. 
Bolivinių balandų traški duonelė yra puiki alternatyva duonai. Puikiai tinka lengviems priešpiečiams ar kaip užkandis. 
Traški duonelė, turtinga baltymais su fava pupelėmis, dar kitaip vadinamomis "bob" arba tiesiog didžiosiomis pupelėmis, kurios yra maistingos ir naudingos mūsų organizmui. Šis maistingas užkandis puikiai tinka kelyje.
Traškios, pagamintos iš saulėje brandintų kukurūzų duonelės, kuriomis galite mėgautis kaip užkandžiais ar papildyti pietus. Tai puikus duonos pakaitalas.
1,90 € 2,99 €
Akcija
Traškios grikių duonelės gamyboje naudojami specialaus malimo grikių miltai, kurie turtingi savo maistine sudėtimi. Technologijos dėka yra gaunama unikali miltų tekstūra, kuri suteikia purumą ir traškumą. Tai puikus užkandis kelyje.
1,90 € 2,99 €
Akcija
Traški duonelė su Čia sėklomis yra maistingas užkandis ar alternatyva duonai, kuris puikiai tiks pusryčiams, kad būtumėte energingi visą dieną. Duonele galite praturtinti savo pietus.
1,90 € 3,40 €
Bolivinių balandų sausuose pusryčiuose yra mažai cukraus ir riebalų. Tai skanūs, lengvai paruošiami pusryčiai puikios dienos pradžiai.
Lengvas, traškus, natūralus ir lengvai virškinamas traputis. Tinka vartoti kaip užkandį ar pietų papildymui.
1,90 € 2,99 €
Tradicinio biskvitinių sausainių skonio, tačiau gamyboje nenaudojamas sviestas ir yra veganiški. Tai puikus produktas, jeigu norite kažkam pasakyti ačiū ar įteikti saldžią meilės žinutę. Mėgaukitės patys nuostabiu skoniu ir dalinkitės juo su šeima ir draugais.
Akcija
Skanus ir idealiai tinkantis veganiškiems burgeriams, salotoms ir pietums mišinys. Mišinys pagamintas iš baltymais turtingų ankštinių augalų, todėl jis ne tik skanus, bet ir maistingas.
3,69 € 3,99 €
Akcija
Bolivinių balandų košėje yra mažai cukraus ir riebalų. Sudėtyje naudojamas visavertis pilno grūdo miltų mišinys. Tai puikus produktas sveikai mitybai. Pakuotėje yra 7 pokeliai/porcijos košės. Labai greitai ir patogiai galėsite paruošti pusryčius. Reikia tik vienos minutės, kad užpiltumėte košę pienu ar pasirinkite alternatyvų pienui gėrimą be laktozės.
3,99 € 7,99 €
Rodyti 1 - 12 iš 40

Į viršų