Prekių sąrašas pagal gamintoją Orgran

Visi ORGRAN produktai yra be glitimo, be kviečių, be mielių, be kiaušinių, be laktozės, tinka veganams. Taipogi produkcijoje nenaudojama soja ir tinka košerinį maistą vartojantiems žmonėms.

ORGRAN prekinis ženklas savo vardo ir patikimumo istoriją kuria nuo 1953 metų. Prekinis ženklas gamina aukštos kokybės produkciją, kurioje nenaudoja dirbtinių spalvų, kvapų ar konservantų. Visoje produkcijos linijoje nėra glitimo, kviečių, mielių, kiaušinių, laktozės. Produkcija tinka veganams ir varojantiems košerinį maistą. 

Daugiau
puslapyje
Bolivinių balandų traški duonelė yra puiki alternatyva duonai. Puikiai tinka lengviems priešpiečiams ar kaip užkandis. 
Akcija
Prireiks tik 1 minutės paruošti energijos suteikiančiai košei, kurioje nėra įdėta papildomų cukrų. Tai puikus skaidulų šaltinis. Pagaminta iš pilnogrūdo miltų, be glitimo, be kviečių. Tinka veganams, vegetarams ir košerinį maistą vartojantiems žmonėms.
3,99 € 4,99 €
Akcija
Bolivinių balandų košėje yra mažai cukraus ir riebalų. Sudėtyje naudojamas visavertis pilno grūdo miltų mišinys. Tai puikus produktas sveikai mitybai. Pakuotėje yra 7 pokeliai/porcijos košės. Labai greitai ir patogiai galėsite paruošti pusryčius. Reikia tik vienos minutės, kad užpiltumėte košę pienu ar pasirinkite alternatyvų pienui gėrimą be laktozės.
3,99 € 7,99 €
Akcija
Natūralūs makaronai, pagaminti be glitimo iš ryžių , saulėje brandintų kukurūzų, sorų ir bolivinės balands, kuri būtina gerai subalansuotai mitybai.
2,50 € 3,40 €
Akcija
Natūralūs makaronai, pagaminti be glitimo iš ryžių , saulėje brandintų kukurūzų, sorų ir bolivinės balands, kuri būtina gerai subalansuotai mitybai.
2,50 € 3,40 €
Bolivinių balandų sausuose pusryčiuose yra mažai cukraus ir riebalų. Tai skanūs, lengvai paruošiami pusryčiai puikios dienos pradžiai.
Akcija
Bolivinių balandų sausuose pusryčiuose yra mažai cukrų, riebalų, pagaminti iš pilnogrūdo miltų. Tai pusryčiai puikiai dienos pradžiai.
3,99 € 5,99 €
Akcija
Tai švelnaus skonio ir kvapo padažas pagamintas iš kokybiškų daržovių, kuris suteiks bet kokiam jūsų patiekalui nuostabų skonį ir kvapą.
2,99 € 3,99 €
Akcija
Skanus ir idealiai tinkantis veganiškiems burgeriams, salotoms ir pietums mišinys. Mišinys pagamintas iš baltymais turtingų ankštinių augalų, todėl jis ne tik skanus, bet ir maistingas.
3,69 € 3,99 €
Be glitimo, be kviečių, be kiaušinių ir laktozės, be mielių, be sojos, tinka veganams ir vegetarams
Lengvas ir skanus užkandis grikių vafliai - krekeriai, pagaminti iš pilnogrūdo miltų. Be glitimo, be kiaušinių, be pieno ir laktozės, be sojos, tinka veganams ir vegetarams. Galima naudoti įvairių užkandžių gamyboje.
Kiaušinio pakaitalas gali būti naudojamas vietoj kiaušinių įvairių kepinių gamyboje. Puikus produktas žmonėms, kurie nevalgo kiaušinių. 
Rodyti 1 - 12 iš 40

Į viršų