Duona, trapučiai  Yra 8 prekių.

Subkategorijos

Bolivinių balandų traški duonelė yra puiki alternatyva duonai. Puikiai tinka lengviems priešpiečiams ar kaip užkandis. 
Traški duonelė, turtinga baltymais su fava pupelėmis, dar kitaip vadinamomis "bob" arba tiesiog didžiosiomis pupelėmis, kurios yra maistingos ir naudingos mūsų organizmui. Šis maistingas užkandis puikiai tinka kelyje.
Traškios, pagamintos iš saulėje brandintų kukurūzų duonelės, kuriomis galite mėgautis kaip užkandžiais ar papildyti pietus. Tai puikus duonos pakaitalas.
1,90 € 2,99 €
Akcija
Traškios grikių duonelės gamyboje naudojami specialaus malimo grikių miltai, kurie turtingi savo maistine sudėtimi. Technologijos dėka yra gaunama unikali miltų tekstūra, kuri suteikia purumą ir traškumą. Tai puikus užkandis kelyje.
1,90 € 2,99 €
Akcija
Traški duonelė su Čia sėklomis yra maistingas užkandis ar alternatyva duonai, kuris puikiai tiks pusryčiams, kad būtumėte energingi visą dieną. Duonele galite praturtinti savo pietus.
1,90 € 3,40 €
Lengvas, traškus, natūralus ir lengvai virškinamas traputis. Tinka vartoti kaip užkandį ar pietų papildymui.
1,90 € 2,99 €
Akcija
Duonelė turtinga pagrindinėmis skaidulomis medžiagomis - angliavandeniais (dar vadinamomis maistinėmis skaidulomis). Traški ir lengva duonelė tinkama kaip užkandis ar pietų papildymas.
1,90 € 2,99 €
Lengvas ir skanus užkandis grikių vafliai - krekeriai, pagaminti iš pilnogrūdo miltų. Be glitimo, be kiaušinių, be pieno ir laktozės, be sojos, tinka veganams ir vegetarams. Galima naudoti įvairių užkandžių gamyboje.
Rodyti 1 - 8 iš 8

Į viršų