Sausainiai  Yra 7 prekių.

Tradicinio biskvitinių sausainių skonio, tačiau gamyboje nenaudojamas sviestas ir yra veganiški. Tai puikus produktas, jeigu norite kažkam pasakyti ačiū ar įteikti saldžią meilės žinutę. Mėgaukitės patys nuostabiu skoniu ir dalinkitės juo su šeima ir draugais.
Sausainiai meškiukai pagaminti tik iš natūralių ingredientų. Sausainiuose esantys angliavandeniai, suteiks jūsų vaikams papildomos energijos, kurios jiems reikia žaidžiant. Jiems patiks sodrus šokolado skonis, kuris suteikia atsipalaidavimo jausmą. Sudėtyje nėra glitimo, riešutų, kviečių, kiaušnių. Be dirbtinių  spalvų ir konservantų. Vaikams nuo 3 metų ir vyresniems.
Akcija
Migdolų skonio traškūs sausainiai pagaminti iš aukštos kokybės ingredientų be glitimo, be gyvulinių riebalų, be kiaušinių.
3,29 € 3,40 €
Akcija
Šokolado skonio traškūs sausainiai pagaminti iš aukštos kokybės ingredientų be glitimo, be gyvulinių riebalų, be kiaušinių. Klasikinio šokoladinių sausainių skonio.
3,29 € 3,40 €
Vaniliniai sausainiai vaikams "Mini Outback Animals" tai puikus užkandis vaiko priešpiečių dėžutėje. Be dirbtinių dažų ir konservantų, be glitimo, be kviečių, be kiaušinių ir laktozės, be mielių, be sojos, be riešutų, tinka veganams ir vegetarams.
Vaniliniai sausainiai vaikams "Outback Animals" tai puikus užkandis vaiko priešpiečių dėžutėje. Be dirbtinių dažų ir konservantų, be glitimo, be kviečių, be kiaušinių ir laktozės, be mielių, be sojos, be riešutų, tinka veganams ir vegetarams.
Be glitimo, be kviečių, be kiaušinių ir laktozės, be mielių, be sojos, be riešutų, tinka veganams ir vegetarams
Rodyti 1 - 7 iš 7

Į viršų