Košės  Yra 7 prekių.

Akcija
Bolivinių balandų košėje yra mažai cukraus ir riebalų. Sudėtyje naudojamas visavertis pilno grūdo miltų mišinys. Tai puikus produktas sveikai mitybai. Pakuotėje yra 7 pokeliai/porcijos košės. Labai greitai ir patogiai galėsite paruošti pusryčius. Reikia tik vienos minutės, kad užpiltumėte košę pienu ar pasirinkite alternatyvų pienui gėrimą be laktozės.
3,99 € 7,99 €
Akcija
Prireiks tik 1 minutės paruošti energijos suteikiančiai košei, kurioje nėra įdėta papildomų cukrų. Tai puikus skaidulų šaltinis. Pagaminta iš pilnogrūdo miltų, be glitimo, be kviečių. Tinka veganams, vegetarams ir košerinį maistą vartojantiems žmonėms.
3,99 € 4,99 €
Paruošimas: maišelio turinį išpilti į indą ir užpilti karštu vandeniu (150 – 170ml) ar pienu ir išmaišyti, po 3-5 min. valgyti. Skanaus!
Paruošimas: maišelio turinį išpilti į indą ir užpilti karštu vandeniu (150 – 170ml) ar pienu ir išmaišyti, po 3-5 min. valgyti. Skanaus!
Greito paruošimo ČIJA košė su mėlynėmis ir išrūgomis. Paruošimas: maišelio turinį išpilti į indą ir užpilti karštu vandeniu(150-170ml ) ar pienu, išmaišyti, po 3-5 min. valgyti.
Puikiai dienos pradžiai košė su čija sėklomis ir šokoladu. Gaminimas: supilkite pakuotės turinį į atitinkamą indą ir užpilkite 150ml karšto vandens, gerai išmaišykite. Palikite 3-5 minutėms ir košė bus paruošta. Skanaus!
Sudedamosios dalys: avižiniai dribsniai 55%, cukranendrių cukrus, čija sėklos 10%, nugriebto pieno milteliai, išrūgų milteliai, kukurūzų krakmolas, liofilizuotos avietės 1,5%, aromatas, valgomoji druska, rūgštis: citrinų rūgštis. Produkte gali būti sojos, žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.
Rodyti 1 - 7 iš 7

Į viršų